Як з допомогою онлайн-аукціону купити необроблену деревину


Портал Прозорро користується довірою і популярністю серед підприємців. Зокрема, для багатьох цікавий такий напрямок як продаж деревини.

Продаж необробленої деревини через електронний аукціон став пілотним проектом системи Прозорро. Продажі, який запрацював з квітня 2020 року. Планується, що продаж триватиме до 2021 року. Це важливий крок для боротьби з корупцією та зменшення незаконного обігу української деревини. Прозоро – це надійний інструмент боротьби з непрозорою реалізацією деревини.

Склад системи та інструкція з продажу через систему електронних аукціонів

В склад системи входять два рівні. Перший являє собою Центральну Базу Даних, в якій знаходиться детальна інформація про кожен об’єкт продажу. Державне підприємство «Прозорро. Продажі» виступає адміністратором, який відповідає за безперебійну роботу бази даних та напрям не працює з організаторами та учасниками торгів.

Другим рівнем системи виступають комерційні майданчики або веб-сайти, такі як sale.ueex.com.ua/filter/wood, тобто які підтримують потенційних учасників торгів, забезпечують їх безплатними консультаціями, допомагають організаторам публікувати оголошення. Одним з таких майданчиків являється Українська Енергетична Біржа. Вона допомагає учасникам підготувати документи для участі в торгах, а також забезпечують подальшу підтримку після виграшу в аукціоні.

Сайт УЕБ відрізняється високою якістю послуг, хорошим сервісом, комфортним інтерфейсом.

Щоб прийняти участь в продажі деревини лісові господарства мають:

 1. Ознайомитися з законодавством, яке регулює продаж деревини.
 2. Обрати акредитований маркетплейс системи. Система складається с 47 маркетплейсів, серед яких можна вибрати найбільш підходящий.
 3. Укласти договір про продаж необробленої деревини.
 4. Перед публікацією оголошення зібрати всі необхідні документи. Щоб в торгах взяли участь більше людей, використовують фотографії, проект договору та інше.
 5. Опублікувати оголошення. Завдяки цьому потенційні покупці можуть ознайомитися з умовами аукціону, активами.
 6. Відповісти на запитання. Потенційні покупці мають право отримати вичерпну інформацію про лот.

Учасникам аукціону досить зареєструватися на майданчику, створити особистий кабінет і вивчити інформацію про торги.

Основні плюси співпраці з Прозорро. Продажі

Портал являється цікавим варіантом для проведення різноманітних торгів, адже на ньому сконцентровані всі перспективи. З появою порталу підприємці всієї країни почали використовувати його можливості. Сектор торгівлі деревиною відкрився зовсім недавно.

Якщо ваше підприємство постійно потребує деревини, то питання співпраці важливо вивчити більш детально. Ви можете не сумніватися в тому, що угоді будуть максимально прозорими і вигідними.

Зареєструвавшись на сайті УЕБ sale.ueex.com.ua , можна купити деревину різної довжини та діаметру. На аукціонах щоденно продаються лоти, розміром приблизно 1500 м.куб. Весь процес не займе багато часу. Він складається з:

 • реєстрації;
 • публікації оголошення;
 • подання заявки;
 • самого аукціону;
 • кваліфікації переможці;
 • укладання договору.

Фізичні та юридичні особи, які вирішили взяти участь в торгах, можуть розраховувати на:

 • юридичну підтримку на всіх етапах торгівлі;
 • оперативну допомогу кваліфікованих менеджерів;
 • пошук необхідного лоту спеціалістом;
 • розсилку підбірок з цікавими особисто для вас лотами.

Спеціалісти компанії володіють всіма необхідними навичками та знаннями, які допомагають в ефективній організації торгів. Така співпраця стане максимально вигідною для всіх сторін.