Проведення аукціонів конфіскату на Україні


В рамках «Української універсальної біржі» проходить реалізація конфіскованого майна. При цьому, умови встановлюються рівними для кожного учасника, якими можуть стати всі бажаючі, які змогли успішно закінчити проходження процедури реєстрації.

Реалізація конфіскованого майна проходить за встановленим порядком, щоб не порушувати пріоритетні для проекту принципи відкритості і прозорості.

Стати учасником проекту, і претендувати на покупку конфіскованого майна можуть і фізичні особи та будь-які підприємства, незалежно від роду діяльності. При цьому, участь в публічних торгах проводиться за встановленою схемою:

  1. Спочатку слід пройти повну процедуру реєстрації в «Українській універсальній біржі», яка працює з системою «Прозорро. Продажі »на легальній основі.
  2. Потім слід знайти цікаві пропозиції. При цьому, сучасна і зручна система проведення пошуку дає можливість вибирати необхідні категорії, щоб не витрачати свого часу. Користувачі можуть вибирати регіони, вказати конкретну організацію, або максимальну суму.
  3. Після того, як лот обраний, слід сплатити внесок, в розмірі 5% від загальної суми лота, щоб надати гарантію участі в торзі.
  4. Після того, як заяву відправлено, і оплата пройшла, користувач може запропонувати власну ставку, і чекати, коли визначаться результати.

Підсумки кожного торгу підводяться тільки за принципом неупередженості, тобто вибирається максимально вигідну пропозицію. Після того, як учасник виграв в аукціоні, він може укласти двосторонній договір з організацією, яка реалізувала лот. Знову ж договір встановлюється в рамках «Української універсальної біржі» uub.in.ua.

З 2016 року «ProZorro.Продажі» вже змогло організувати більше 320 000 онлайн аукціонів, в яких брали участь 271 000 громадян, підприємств і корпорацій. Саме тому можна сказати, що система змогла домогтися такого успіху. Це дає кожному учаснику впевненість в діяльності підприємства, його аукціонах і угодах. Отже, біржі «УУБ» довіряють різні міжнародні та іноземні підприємства, а також компанії-трейдери.